O-P-EPakume chiptuningut 3 põhi versioonis – Optimal, Power ja Eco.

Optimal on kõige populaarsem ja see on tavaliselt tuuningu tüüp, mida me teeme vaikimisi kui klient ei nõua midagi spetsiifilisemalt. Optimal aju ümberprogrammeerimise tarkvara annab parima lisajõu, kütusekulu ja töökindluse suhte. Reeglina saavutatakse tuntavalt suurenenud väändemomendi ja võimsuse kasvud ilma suurenenud kütusekuluta. Soovitame antud chiptuningu versiooni, kui soovite paremat kiirendust ja rohkem sõidurõõmu ohustamata sõiduki töökindlust. Kõik otsingumootoris toodud jõukasvu numbrid on antud just optimal chiptuningu kohta.

Power chiptuninguga pakume võimalikult maksimumilähedast võimsuse kasvu, mis antud sõiduki puhul võimalik turvaliselt teostada. Kuigi me alati teeme tarkvara muudatused nii ohutult kui võimalik, tuleb siiski arvestada sellega et antud tuuningu tüüp võib vähendada teatud osade ja agregaatide (turbo, sidur jms) eluiga ning soovitav on ka tihedam hooldusvälp. Power chiptuning tagab maksimaalse võimaliku kiirenduse sportliku sõidustiili harrastajatele.

Eco tuningu põhiliseks eesmärgiks on kütusekulu langetamine. See on tavalisim chiptuningu tüüp mis me teeme veoautodele, traktoritele ja muudele töömasinatele, kuid samuti on võimalik ka edukalt parandada kütusekulu ka paljudel sõiduautodel.  Kuigi ka eco tarkvara muudatustega saavutatakse parem kiirendus, on siiski eesmärgiks väändemomendi suurendamine madalate-keskmiste pöörete vahemikus. Samuti kütusekulu vähendamine nõuab ka juhilt teatud tunnetust ja distsipliini.